
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 29.4912 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | Programmable Oscillators |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 3.3 V |
Stock: 51
Distributors
pcbx
Unit Price$0.62803
Ext.Price$0.62803
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62803 | $0.62803 |
| 10 | $0.61440 | $6.14400 |
| 25 | $0.61040 | $15.26000 |
| 50 | $0.60642 | $30.32100 |
| 100 | $0.60247 | $60.24700 |
